Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

1.    Marka Yönetimi:
Markanıza güç katmak ve doğru stratejilerle pazardaki konumunuzu güçlendirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Markanızı tanımadan ona yön veremezsiniz. Öncelikle iyi bir planlama yapmalı ve hedeflerinize ulaşmak için izleyeceğiniz bir yol haritası oluşturmalısınız. Aslında biz de bunu yapıyoruz.  Markanızı sizin yerinize yönetiyoruz.

İnternet ortamında markanıza değer katacak projelerle; performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyalar, planlar ve uygularız. Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak markanızın kimliğine uygun görsel ve içerikleri oluştururuz. Kampanya yayın sürecini yönetir, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size raporlarız.

Markanız adına yöneteceğimiz internet reklam kampanyaları ile yatırımınızın geri dönüşünü artarak alırsınız.
Analiz, Strateji, Planlama, Ölçümleme

Markanıza değer katacak çözümlerimiz;

Online Marka Stratejisi ve Planlama
Yönetim Stratejisi Geliştirme
Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme ve Ölçümleme
Başlangıç ve İleri Analiz
Proje Planlama ve Yönetimi

2.    İnternet Reklamcılığı:
Doğru hedef kitlenize ulaşır; ölçülebilir, kesin ve hızlı çözüm sağlarız.

En doğru internet reklam formatlarını kullanarak; performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyalar planlar ve uygularız. Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak kreatif görsel ve içerikleri oluştururuz. Kampanya yayın sürecini yönetir, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size raporlarız.

Markanız adına yöneteceğimiz İnternet reklam kampanyaları ile yatırımınızın geri dönüşünü artarak alırsınız.

Google Reklamları
Facebook Reklamları
Banner Reklamları
Dijital Medya Planlama


3.    Medya Planlama & Satın Alma:
Dijital medya reklamları ile ilgili, çalıştığımız firmalarla öncelikle marka iletişim stratejisini ve bu strateji sonucunda neleri hedeflediklerini belirliyoruz. Bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacak hedef kitleyi belirledikten sonra uygun medya karmasını ve reklamların yayınlanacağı mecraları belirliyoruz. Mecraları belirlerken mutlaka fiyat ve fayda orantısını göz önüne alıyoruz. 
Medya karmasını, aşağıda belirtilen reklam çeşitlerinden yapılacak kampanyaya en uygun olacak seçiyoruz.
 

1.    Premium Web Site Planlaması:
 

Türkiye’nin önde gelen networkleri tarafından pazarlanması yapılan Hurriyet.com.tr, Milliyet.com.tr, Mynet.com, Haberturk.com, Sabah.com.tr,Sozcu.com.tr,Haber7.com Ligtv.com.tr, Izlesene.com gibi yüzlerce web sitesinde, temsil ettiğimiz markaların hedef kitlesine en uygun ve müşterimize en fazla geri dönüş sağlayacak (ROI) olan siteleri kullanarak hazırladığımız planlardır. Bu sitelerde yaygın olarak Advertorial (Haber İçerikli Reklam), Pageskin (Sayfa Giydirme), RON CPC (Network Geneli Tıklama Bazlı Reklam), ROC CPM (Kategori Geneli Gösterim Bazlı Reklam), Rich Media, Standart Banner ve Özel Uygulama ve Proje yayınları gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin web sitelerine yerleştirttiğimiz dönüşüm kodları (conversion pixel) sayesinde, hem kendi reklam sunucumuzdan (adserver) hem de Google Analytics üzerinden hedeflerimizi sürekli ölçüp reklam yayınlarını anlık olarak optimize etmekteyiz.
 

2.    Video Reklam Planlaması
 

Web sitelerinde yayınlanan haber videoları, spor videoları, dizi videoları, eğlence videolarında, video öncesi (preroll), ortası (midroll), sonrası (postroll) ve bant (overlay) reklamları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kurguladığımız rich media içerikli yayınlar sayesinde müşterilerimizi sitelerine yüksek sayıda yeni ziyaretçi kazandırıyor ve müşterimizin marka, ürün bilinirliğini ve farkındalığını arttırıyoruz.


3.    Yerel Medya Planlama

Deneyimli medya planlama ekibimizle tüm süreçlerde müşterilerimizin yanındayız. Çeşitli mecralarla işbirliklerimiz sayesinde kampanyalarınıza en uygun yayınları ve hedef kitlelere ulaşabiliyor, reklamlarınızın optimum seviyede görüntülenmesini sağlıyoruz.
 

3. KOBİ Hizmetleri

KOBİ’lere özel “Basın İletişimi Paketi”yle, kuruluşunuzu en kolay yoldan basın ve internet siteleriyle buluşturuyor, kamuoyundaki bilinirliğinizi, itibarınızı ve satışlarınızı en hesaplı şekilde artırıyoruz…

4. Web Sitesi
irketinize özel, doğru renk ve tema kullanımı ön planda olan, kurumsallığınızı yansıtan, web tarayıcıları ve mobil ile uyumlu web siteleri tasarlayarak, müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin şirketinize ulaşılabilirliğini ve güvenirliliğini artırıyoruz…

5. Özel Yazılım Çözümleri

Şirketinize özel yazılım çözümlerimizle, işletmenizin kolay yönetilebilmesini sağlayarak, iş akışınızı, raporlamalarınızı, üretim hacminizi ve maliyetlerinizi web tabanlı kontrol altında tutuyoruz…

6. İletişim Danışmanlığı

Ürünleriniz, hizmetleriniz, kurum felsefeniz ve iş yapma biçimlerinizi öne çıkaracak genel iletişim stratejinizi, sizlerle birlikte oluşturuyor, hedeflediğiniz kitleye, tek elden, tutarlı ve etkin şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz…

7. Etkinlik Yönetimi

Kuruluşların; iş ortakları, müşterileri, basın mensupları, tedarikçileri, bayileri veya çözüm ortaklarıyla buluşacağı etkinlikler düzenliyoruz…