Diamond Vücut Şampuanı

Diamond Vücut Şampuanı

39 TLSipariş Ver

Ürün Özellikleri

Duş Jeli en Doğru Şekilde Nasıl Kullanılır?

  • Adım 1: Az miktarda duş jelinin daha yoğun köpük oluşturduğunu unutmayın. Bu nedenle avcunuza az miktarda duş jeli sıkmanız ve su ile karıştırmanız gerekiyor.
  • Adım 2: Vücudunuzun her yerine az miktarda köpürttüğünüz duş jelini uygulayın, bedeninizi kaygan hale getirin ve bir sonraki adım için hazır olun.
  • Adım 3: Şimdi bir banyo lifi üzerinebiraz duş jeli sıkın ve vücudunuzun her yerini ovun. İpucu: Kol ve bacaklarınıza vücudunuzun diğer bölgelerine uyguladığınızdan daha sert uygulayabilirsiniz. Yüzünüze duş jeli uygulamanız tavsiye edilmez.
  • Adım 4:Tüm adımları tamamlamanızın ardından ılık suyla vücudunuzu durulayın.

1 )şeftali ve nektarin içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Hafif ve kolay durulanan köpüğü teninizi ışıldatsın. Meyve özleri ile  Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir  ve tazelenir.

 

2)Lavanta içeren duş jeli cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Yoğun ama bir o kadar kolay durulanan köpüğü teninize Diamond’a özgü otantik bir koku verir. Yeni toplanmış lavantanın tazeliğini teninize taşır. Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve beslenir.

 

3)Mandalina içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Hafif ve durulanması kolay köpüğü lezzetli mandalina tadını teninize taşır. Tazeleyici ve keskin kokusu ile tüm bedeninizi şımartmaya hazır olun . Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve tazelenir.

 

 

 

4)Hindistan Cevizi Cazibesi Banyo ve Duş Jeli ile banyo keyfinin tadını çıkarın. Hindistan Cevizi zenginleştirilmiş formülü içeriği ile cildinizin yüzeyini yenilerken aynı zamanda yumuşak kalması için doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur. Cildiniz yumuşacık ve ışıl ışıl olur.

 

5)Ihlamur özlü Duş Jeli ile banyo keyfinin tadını çıkarın. Ihlamur özlerinin onarıcı etkisi ile cildinizin yüzeyini yenilerken aynı zamanda yumuşak kalmasına yardımcı olur. doğal nem dengesi korunurken Cildiniz yumuşacık ve ışıl ışıl olur.

 

6)Yeni Diamond kakao özlü Banyo ve Duş Jeli ile sizi şımartacak bir duş deneyiminin hazzını yaşayın!
Kakao çekirdeği özleri ile zenginleştirilmiş kremsi formülü, teninizde nefis bir koku bırakırken cildinizi şımartılmış hissetmenizi sağlar! Formülü sabun içermez.
Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

 

7)Yasemin özü içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve nemlendirir. Hafif ve durulanması kolay köpüğü lezzetli yasemin tadını teninize taşır. Tazeleyici ve keskin kokusu ile tüm bedeninizi şımartmaya hazır olun . Cildiniz yumuşacık olur, nemlenir ve tazelenir.